O Nas

Mali Podróżnicy odkrywają świat od roku 2010.

W tym właśnie roku nasze przedszkole zostało wpisane do Rejestru Szkół i Placówek Niepublicznych w Białymstoku, pod pozycją nr 252. Organem dokonującym stosownego wpisu był Departament Edukacji, Kultury i Sportu Urzędu Miejskiego w Białymstoku, natomiast nadzór nad naszą placówką sprawuje Kuratorium Oświaty w Białymstoku.

Jako przedszkole niepubliczne realizujemy program opiekuńczo-wychowawczy bogatszy od standardów placówek publicznych. Na naszych podopiecznych oczekują kameralne grupy dydaktyczne pod czujną i przyjazną opieką naszej kadry, złożonej z osób nie tylko posiadających wysokie kwalifikacje, ale także pełnych osobistego ciepła, zrozumienia i cierpliwości. Jak wiadomo, wiedza połączona z zabawą zaostrza apetyty, dlatego kuchnia Małych Podróżników jest na to zawsze przygotowana, serwując codziennie pyszne i wartościowe posiłki, oparte na zbilansowanej diecie.

Tym, co nas szczególnie wyróżnia na tle innych przedszkoli jest nasza unikatowa idea, spinająca klamrą wszystkie elementy programu edukacyjnego, a jednocześnie stanowiąca jego fascynujący dodatek. Nasi dzielni podróżnicy odkrywają kontynenty, państwa i narody oraz ich zwyczaje, kulturę, muzykę, tradycję i oczywiście narodowe potrawy. A przy okazji odkrywają w sobie samych zamiłowanie do wiedzy i ciekawość świata, co w dużym stopniu sprzyja wyrabianiu takich cech, jak otwartość i tolerancja.

Przedszkole Niepubliczne Mali Podróżnicy usytuowane jest przy ul. Pietkiewicza 21 w Białymstoku, wśród nowoczesnej zabudowy młodego i cichego osiedla mieszkaniowego.