DZIEŃ DZIECKA 2021


Dzień Dziecka to jeden z najbardziej radosnych dni. Czekają na niego zarówno młodsze jak i starsze przedszkolaki. Zważając na to, że w szczególności w tym dniu dzieci powinny być radosne, szczęśliwe i uśmiechnięte od ucha do ucha, wszystkim Nam zależało na tym, aby był to dzień pełen atrakcji, dzień inny niż wszystkie, wyjątkowy... 
Od samego rana na dzieci czekały atrakcje! Grupa Sówek przygotowała dla całego przedszkola przepyszne gofy. Dzieci same przyrządzały ciasto i pilnowały smażenia. Następnie każdy ozdabiał gofra według własnych upodobań i pałaszował ze smakiem smile
Grupa Jeżyków z pomocą części dzieci z grupy Zajączków przygotowała zdrowe koktajle owocowe. Dzieci wrzucały do blenderów owoce oraz wlewały mleko. 
W ciągu dnia Grupa Jeżyków i Zajączków wybrała się na plac zabaw, gdzie czekały dalsze atrakcje. Malowanie kredą, bańki mydlane oraz mnóstwo balonów. 
Mamy nadzieję, że ten dzień nasze przedszkolaki zapamiętają jako radosny i pełen miłych wrażeń. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.