Galeria

31 sierpnia grupa Odkrywców pożegnała niektóre koleżanki i kolegów, zostawiając dla nich pamiątki :) Natomiast 1 września wspólnie z nowymi przyjaciółmi wkroczyła w nowy rok szkolny 2021/2022 poznając siebie na wzajem i nowego przyjaciela słonika Felka. Wrzesień przeminął pod znakiem poznawania siebie,  przedszkola oraz nowych ciekawych książek a także zajęć. 
W dniu 13 września dzieci z grupy Poszukiwacze i Tropiciele uczestniczyły w pokazowych zajęciach z tenisa. Zabawa bardzo spodobała się starszym dzieciom i była wspaniała !!!
15 września był obchodzony w przedszkolu Dzień Kropki :)
Natomiast 20 września w naszym przedszkolu gościły Panie Policjantki wraz z Paniami przygotowujacymy się w szkole mundurowej do służby w Straży Granicznej. Dzieciaczki ćwiczyły przechodzenie przez pasy, uczyły się zasad bezpieczeństwa w ruchu drogowym oraz jak się zachować podczas ataku psa lub zaczepiania przez osoby obce. Grupa Odkrywców i Poszukiwaczy była pod ogromnym wrażeniem, dzieciaki w ramach podziękowań wręczyły Paniom rysunki.
Grupa Poszukiwaczy i Tropicieli pod koniec miesiąca odwiedziła Bibliotekę, gdzie Pani bibliotekarka przygotowała dla dzieci ciekawą lekcję o zasadach zachowywania się w bibliotece i nie tylko. dzieci dowiedziały się kilu zasad savuar- vivre. 
30 września obchodziliśmy w grupach święto naszych chłopców połączone z  Dniem Przedszkolaka :):)